کد خبر : 23104
تاريخ ثبت خبر : ۲۳ دی ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۱۱:۴۷


بهبود معیشت و اقتصاد مردم پنجره سو‌ءاستفاده استکبار جهانی را می‌بندد

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بهبود معیشت و اقتصاد مردم پنجره سو‌ءاستفاده استکبار جهانی را می‌بندد و مسؤولان باید چاره‌ای برای رفع مشکلات بیندیشند.

به گزارش مجمع زنان فرهیخته انقلاب اسلامی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدناصر موسوی‌لارگانی در جریان حمایت‌های ترامپ از اغتشاشات اخیر در کشور اظهار کرد: شکست دیگری به ترامپ از طریق رأی سازمان ملل متحد تحمیل شد.

وی ادامه داد: ترامپ از طریق شورای امنیت سازمان ملل متحد دنبال حمایت ویژه از اغتشاش‌گران بود و بار دیگر از اجرای چنین توطئه زشتی شکست خورد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه منافقین این عمال و مزدوران استکبار جهانی جایگاهی ندارند، تصریح کرد: آن‌ها مورد تنفر ملت ایران و برده استکبار جهانی هستند.

موسوی‌لارگانی با اشاره به اینکه منافقین بهترین عزیزان ملت ایران را در راستای اجرای سیاست‌های خبیثانه استکبار جهانی از ملت ایران گرفتند، اضافه کرد: آنها مهره‌های ارزشمندی را از بدنه نظام جمهوری اسلامی چیدند؛ ولی باز هم موفق نشدند به اهدافشان برسند.

وی با بیان اینکه مسؤولان نظام جمهوری اسلامی چاره‌ای برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشت مردم کنند، تصریح کرد: مردم در حوزه اقتصاد در شرایط سختی قرار دارند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه دولت با بهبود معیشت و اقتصاد مردم پنجره سوءاستفاده استکبار جهانی را ببندد، اضافه کرد: با تشکیل نظام جمهوری اسلامی درهای ورود استکبار عالم را به داخل کشور بستیم؛ ولی آن‌ها تلاش دارند از پنجره‌های فتنه‌گری از جنس‌های مختلف مانند اقتصاد به کشور ضربه بزنند.

موسوی‌لارگانی با اشاره به اینکه اتاق فکر منافقین در انگلیس، آمریکا و عربستان سعودی است، اظهار کرد: زیرا عربستان ازجمله دشمنان قسم‌خورده ما هستند و باید هوشیار عمل کرد زیرا آن‌ها دنبال صف‌آرایی برابر نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

منبع: خبرگزاری فارس/انتهای پیام/

 

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *